Brezová Alej 1

váš nový domov

O developerovi


Developerom projektu Brezová Alej je pán Blanár, ktorý sa od roku 2006 venuje komplexnej inžinierskej činnosti a developingu pri výstavbe rodinných domov, komplexov rodinných domov a bytových komplexov. K posledným realizovaným projektom patria komplexy rodinných domov v Malinove, Studenom a Moste pri Bratislave, kde v každom projekte sa realizovalo viac ako 20 rodinných domov. Projekty Rovinka 1, 2, 3 premenili a premieňajú zastaralé priemyselné objekty na bytové jednotky s celkovou kapacitou približne 200 bytov.



Profesionalita


O bohatých skúsenostiach pána Blanára svedčí najlepšie množstvo realizovaných rozmanitých projektov. Svoju prácu robí naozaj zodpovedne a profesionálne. Komplex rodinných domov v Hrubej Borši s golfovým ihriskom situovaný okolo jazierka vyžadoval naprojektovať a priviesť inžinierske siete cez 2 okresy a 3 katastrálne územia! Pán Blanár to prijal ako výzvu a na úspešne zavŕšený projekt naviazal ďalším projektom 32 nových bytov zasadených do toho krásneho zeleného prostredia neďaleko jazera…



Realizácie

(Fotogaléria úspešných projektov developera)

* Súhlasím s Pravidlami používania služieb tohto webu a Zásadami ochrany osobných údajov v súlade platnou legislatívou EÚ a SR.